Hasta Yatağı Hk20

2 motorlu hasta yatağımız set olarak vermekteyiz. Kullanışlı ve uygun fiyatı ile ön plana çıkan Hk20 modelimiz, hastanızın 85° oturma pozisyonuna getirebilme özelliği ve ayak kısmını diz kapağından ters " ︿" şeklinde kaldırma özelliği ile kan akışı ve ayak şişmelerine fayda sağlamaktadır. Müşterilerimizin memnun kaldığı hasta yatağı çeşitlerimizden biridir.

 • KOD: Hk 20
 • STOK: Var (50 Adet Stok)
 • MOTOR: 4500 Newton Dual Motor
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 205cm* x 115cm* (korkuluk kapalı iken 105 cm)
 • AĞIRLIK: 35 kg
 • Standart (12cm) yataklı ve yataksız olmak üzere, ürünün yerden yükseklikleri aşağıdaki gibidir.
 • Yataksız yerden yükseklik: 41 cm
 • Yataklı yerden yükseklik 54 cm
 • Profil: 40mm (4cm) x 60mm (6cm) demir,
 • Yatak tablası: 0,5mm sac (demir),
 • Tekerlek: 360 derece dönebilir kauçuk tekerlek kullanılmaktadır.
  • Alüminyum tabanca sistem korkuluk ölçüleri (en) 3 cm, (boy) 153 cm, (yükseklik) 33,5 cm
  • Başlık & Ayaklık ölçüleri (en) 5 cm, (boy) 95 cm, (yükseklik) 42 cm

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  2 motorlu abs hasta yatağı baş kısmının hareketli olması, hastanıza yemek yedirirken, oturur pozisyona getirilmesi gerektiğinde kolaylıklar sağlamaktadır. Ayak kısmının hareket edebilmesi ise, hastanızın ayaklarının kaldırılarak dinlenmesini, ayakların şişmesini engeller. Bu iki hareket özelliği, 4500 newton kaldırma kapasitesine sahip ''dual actual motorlar'' sayesinde gerçekleştirilmektedir.

  Bu ürün hastaların temel ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Ekonomik açıdan tercih sebebidir. Fakat tek parça şeklinde hareket eden yan korkulukları, hastanızın bakımını zorlaştırabilmektedir. 4 parça şeklinde olan yan korkuluklar, hastaların karyoladan kalkarken destek alabilmesini sağlamaktadır. Tercih yaparken ürünün yan korkuluklarını hastanıza göre değerlendirmenizi rica ederiz.

  Not: Kilosu 100 kg ve üzeri olan hastalar için bu ürünün taşıma kapasitesi uygun değildir.

  Ürünün set içeriği; Karyola kasası, medikal sünger (şilte), alez (koruyucu örtü), serum askısı şeklindedir.

  Bu Ürünümüzü Kiralayabilirsiniz.

  İstanbul'da hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimizin siparişleri aynı gün 1 ile 3 saat aralığında teslim edilmektedir. Aylık olarak kiralanan ürünler, ilk ay kira ücreti kurulum sırasında nakit almaktayız. Kira süresi dolduğunda müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizi aramaktadır, elden yada banka ile ödeme yapabilirsiniz. İstediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.

  Ürünler özel bir kabin içerisinde dezenfekte edilmektedir

  Hasta yakınlarının ve hastaların en çok aklına takılan soru, ürünü kiralamalı mıyız? Satın mı almalıyız? Bu sorunun cevabını hastanızın hastalık durumuna ve tedavi sürecine göre değerlendirmelisiniz. Eğer ne kadar süre boyunca ürünü kullanacağınızı bilmiyorsanız, doktorunuza veya müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz. 3 aydan fazla kullanması gerekiyor ise satın almanızı tavsiye ederiz.

  Ürün sipariş vermeden önce müşterilerimiz ile bu konu hakkında konuşmaktayız. Genellikle yaşlı olan hastaların tedavi süreci uzun olacağından ürünü satın almak mantıklı olmaktadır. Tedavi sürecinden sonra da, hastanın ürünü kullanması mümkündür. Eğer kısa süreli ameliyat geçiren veya kısa süre yatması gereken orta yaş, genç hastalar içinse hasta yatağı kiralamak daha mantıklı olabilir.

  Doktorunuz ile görüşüp 3 veya 4 aydan fazla kullanım ön görülüyorsa, satın almanızı tavsiye ederiz. Uzun süreli kullanımlarda satın alma fiyatını ödemiş olacağınızı göz önünde bulundurmanızı önererek, müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

  1. İlgi Medikal 2005 yılında kurulmuş olup Türkiye'de hasta karyolası satışı ve hasta yatağı kiralama sistemini uygulayan bir markadır.
  2. Türkiye'de hasta karyolası sistemini başlatan marka olarak, müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmakta, çıkan sorunları pratik şekilde halleden firmadır.
  3.  İmalat, İthalat ve İhracat yapan kurumsal firmadır.
  4.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmadır.
  5.  Kurumsal ve profesyonelliği bir arada sunan firmadır.
  6.  Depo sisteminde çalışıp piyasanın en uygun ve en kaliteli ürünlerini sunmaktadır.