HASTA YIKAMA SETİ my200

Yatalak ve yatağa bağımlı hastaların kendi yatağında yıkanmasını olanak sağlayan pratik hasta yıkama setidir. Hasta yıkama seti sayesinde hastanın banyo esnasında oluşabilecek düşme, çarpma, bel ağrısı, kırık, çıkık vb. Olumsuzlukları engeller.

 • KOD: My 2020
 • STOK: Var (50 Adet Stok)
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ:90 cm * 190 cm
 • AĞIRLIK: 20 kg
İçerik Giriliyor

SIKÇA SORULAN SORULAR

Türkiye de ve Dünyada hasta yıkamayı kolaylaştırmak için bir çok yöntem ve buluş gerçekleştirilmiş. İlgi Medikal olarak bizlerde bu soruna el attık ve modüler hasta yıkama setini tamamen Yerli ürün olarak ürettik. Pratik ve kullanışlı ürünümüz hasta ve hasta yakınları tarafından beğenilmesi yanı sıra bizlere üretimimiz için tebrik etmeleri bizleri ayrıca gururlandırmıştır.

Yatalak hastaların banyo ihtiyacını karşılamaları ve bu işlemi zahmetsizce yapabilmeri için modüler hasta yıkama setimizi sizlere sunuyoruz, hasta yatağında sorunsuzca ve pratik şekilde  (Banyoya götürülken, düşme, çarpma, sürtünme vb..)hastamızı zorlamadan ve yıkayan hasta yakının da zorlanmadan "hastayı banyoya taşırken oluşabilecek bel ağrısı, düşme veya her hangi bir olulsuzluğu engeller" hastayı yıkamasına yardımcı olan hasta yıkama setimizdir.

Modüler yapısı ile kurlum aşamasında ve hasta yıkandıktan sonra ürünün temzilenmesi, paketlenmesi ve kaldırılması oldukça kolaydır. Diğer markalara göre bir çok artısı bulunmaktadır.

Pratik Hasta Yıkama Seti Kurulumu;

 • Hastayı yan çevirerek su geçirmez örtüyü seriniz. Su tahliye borusunun hastanın ayak tarafında kaldığından emin olunuz.
 • Altı adet modülü bloglarımızı hastanın etrafında resimdeki gibi birleştiriniz.  Not: Modüllerin birleşmesi için A ve B kodlanmış modüller bir araya getirilmelidir. A-A yada B-B birbirini tutmayacaktır.
 • Modülleri hastanın etrafında birleştirdikten sonra hastanın altındaki su geçirmez örtünün kenarındaki çıtçıtları modüllerin dış tarafındaki çıtçıt noktalarına takınız.
 • Su tahliye borusunu aşağıya sarkıtınız. Su tahliye borusunu çekerek uzatınız ve bir kovaya yada uzatma boru ile banyo giderine akmasını sağlayınız.

Öneri ve Uyarılar;

Öncelikle yatağınız üstünde havalı yatak var ise fişini çekiniz.

Yatağın etrafında elektirikli cihaz var ise su ile temasını kesiniz veya fişini çekiniz.

Karyolanız motorlu ise baş tarafını bir miktar kaldırıp ayak tarafının indirilmesini sağlayınız. Böylece suyun aşağı yönlü akışını kolaylaştırmış olursunuz.

Su geçirmez örtüyü sermeden önce kişinin yıkama sonrası kurulunmasını sağlayacak havlu veya bir örtü seriniz.

Böylece kişi yıkandıktan sonra kolayca kurulanması sağlanır ve vücudundaki ıslaklığın yatağa geçmesi önlenmiş olur.

hasta yikama seti kurulumu

 1. İlgi Medikal 2005 yılında kurulmuş olup Türkiye'de hasta karyolası satışı ve hasta yatağı kiralama sistemini uygulayan bir markadır.
 2. Türkiye'de hasta karyolası sistemini başlatan marka olarak, müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmakta, çıkan sorunları pratik şekilde halleden firmadır.
 3.  İmalat, İthalat ve İhracat yapan kurumsal firmadır.
 4.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmadır.
 5.  Kurumsal ve profesyonelliği bir arada sunan firmadır.
 6.  Depo sisteminde çalışıp piyasanın en uygun ve en kaliteli ürünlerini sunmaktadır.